Kategoria A1

wymagany min. wiek 15 lat i 9 m-cy

KURS PODSTAWOWY – 1200 ZŁ

Oferujemy różne warianty odbywania kursu dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Organizujemy kursy eksternistyczne z teorią w formie e-learningowej, która świetnie się sprawdza oraz pozwala na naukę w dowolnym miejscu (pracy, domu) w tempie dostosowanym do możliwości kursanta. Zapewniamy wszystkie niezbędne pomoce oraz dostęp do testów egzaminacyjnych.

W części praktycznej kursu w czasie 20 godzin trenujemy technikę kierowania motocyklem, oraz wiele innych elementów niezbędnych aby zostać „motocyklistą doskonałym”.

Przygotowujemy kursanta do egzaminu państwowego. Szkolimy na motocyklach identycznych z egzaminacyjnym – Yamaha YBR125. Szkolenie prowadzimy w strefie egzaminacyjnej poznając trasy i „haczyki” egzaminacyjne. Naszym kursantom umożliwiamy jazdę próbną po placu egzaminacyjnym WORD we Wrocławiu w celu poznania placu oraz organizacji całego egzaminu, co znacznie zwiększa zdawalność oraz zmniejsza stres podczas egzaminu. Pomagamy w rezerwacji dogodnego terminu egzaminu.


KURS PRZYŚPIESZONY – 1500 ZŁ

Oferujemy wersję przyśpieszoną kursu, którego część praktyczną realizujemy w około 2 tygodnie. Umożliwiamy rozplanowanie wszystkich 20 godzin już na początku kursu.