Kategoria B

wymagany min. wiek 17 lat i 9 m-cy

KURS PODSTAWOWY – 2400 ZŁ

Oferujemy różne warianty odbywania kursu dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Organizujemy kursy eksternistyczne z teorią w formie e-learningowej, która świetnie się sprawdza oraz pozwala na naukę w dowolnym miejscu (pracy, domu) w tempie dostosowanym do możliwości kursanta. Zapewniamy wszystkie niezbędne pomoce oraz dostęp do testów egzaminacyjnych.

W części praktycznej kursu w czasie 30 godzin trenujemy technikę kierowania pojazdem, stosowanie przepisów ruchu drogowego, eko-driving, jazdę w ruchu miejskim, na autostradzie itd. … wiele innych elementów niezbędnych aby zostać „kierowcą doskonałym”.

Przygotowujemy kursanta do egzaminu państwowego. Szkolenie prowadzimy w strefie egzaminacyjnej poznając trasy i „haczyki” egzaminacyjne. Naszym kursantom umożliwiamy jazdę próbną po placu egzaminacyjnym WORD we Wrocławiu w celu poznania placu oraz organizacji całego egzaminu, co znacznie zwiększa zdawalność oraz zmniejsza stres podczas egzaminu. Pomagamy w rezerwacji dogodnego terminu egzaminu.

KURS PRZYŚPIESZONY – 2800 ZŁ

Oferujemy wersję przyśpieszoną kursu, którego część praktyczną realizujemy w 2-3 tygodnie. Umożliwiamy rozplanowanie wszystkich 30 godzin już na początku kursu.

KURS PREMIUM – 3200 ZŁ

Wersja PREMIUM to :

  • -- wyrabiamy dla kursanta profil PKK,
  • -- umożliwiamy rezerwację terminów wszystkich 30 godzin jazd na początku kursu,
  • -- umożliwiamy wybór miejsca rozpoczęcia i zakończenia zajęć praktycznych,
  • -- rezerwujemy dogodny termin egzaminu,
  • -- instruktor może towarzyszyć podczas egzaminu praktycznego,
  • -- umożliwiamy zdawanie egzaminu na pojeździe szkoleniowym OSK,