Tomasz_Po__ledni1.jpg

Ośrodek Szkolenia Kierowców "TEST" istnieje od 1993 roku. Od początku naszej działalności sprawą priorytetową była wysoka jakość szkolenia. Dzięki profesjonalnej kadrze instruktorów  i bogatemu wyposażeniu w pomoce dydaktyczne oraz nowoczesnym pojazdom bardzo szybko zdobyliśmy uznanie klientów, których nieustannie przybywa.

Od ponad 20 lat kształcimy kadrę młodych kierowców poruszających się po naszych drogach. Jesteśmy bardzo  wdzięczni za okazane zaufanie i wybór naszej szkoły jazdy. Wciąż polepszając metody nauczania chcielibyśmy umocnić naszą pozycję na bardzo konkurencyjnym rynku.

Prowadzimy szkolenie na nowych samochodach marki Renault Clio i motocyklach: Yamaha XJ6N z ABS-em !, Yamaha TW125, Yamaha YBR 125, Suzuki GS500, Romet ZetKa 50. Są to pojazdy, którymi aktualnie zdaje się egzaminy państwowe w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego we Wrocławiu.  

Posiadamy najnowocześniejszy plac manewrowy (po kapitalnym remoncie w 2008 roku) znajdujący się w strefie egzaminacyjnej, co pozwala naszym kursantom na prawidłowe odbywanie zajęć szkoleniowych nie tracąc cennego czasu na dojazdy.  

wwwPanorama1.jpgSala wykładowa wyposażona jest w szereg nowoczesnych pomocy dydaktycznych (filmy wideo, prezentacje, programy komputerowe, plansze i makiety poglądowe symulujące sytuacje na drodze).

Umożliwiamy odbycie części teoretycznej kursu w formie E-learningowej w domu, pracy w dowolnym czasie i tempie.

Firma nasza szczyci się wysoko wykwalifikowaną i xj4.jpgdoświadczoną kadrą instruktorską zapewniającą bezstresowy przebieg kursu, zarówno na wykładach, jak i zajęciach praktycznych.


troleje.jpgtest_gwarancja_sukcesu.gif