NIE MOŻESZ ZDAĆ? PRZYJDŹ DO NAS.

PO 3 NIEZDANYCH EGZAMINACH PAŃSTWOWYCH Z TEORII

W przypadku gdy po raz trzeci niezdałeś/aś egzamin teoretycznego zgodnie z instrukcją ubiegania się o prawo jazdy musisz odbyć szkolenie dodatkowe składające się z minimum 10 godzin zajęć teoretycznych – wykłady. Po takim kursie otrzymasz zaświadczenie i po raz kolejny możesz przystąpić do egzaminu. Kurs dokształcający możesz odbyć w dowolnym Ośrodku Szkolenia Kierowców niezależnie od tego gdzie do tej pory się szkoliłeś/aś.

PO 3 NIEZDANYCH PAŃSTWOWYCH EGZAMINACH PRAKTYCZNYCH

W przypadku gdy po raz trzeci niezdałeś/aś egzamin praktycznego zgodnie z instrukcją ubiegania się o prawo jazdy musisz odbyć szkolenie dodatkowe składające się z minimum 5 godzin zajęć praktycznych. Po takim kursie otrzymasz zaświadczenie i po raz kolejny (3x) możesz przystąpić do egzaminu. Kurs dokształcający możesz odbyć w dowolnym Ośrodku Szkolenia Kierowców niezależnie od tego gdzie do tej pory się szkoliłeś/aś.

Nasi instruktorzy postarają się znaleźć przyczynę Twoich niepowodzeń i solidnie przygotować Cię do egzaminu. Najczęstszym powodem problemów ze zdaniem egzaminu jest STRES, którego wyeliminowaniem zajmiemy się podczas tego szkolenia. Polecamy również seminaria z Psychologiem organizowane przez WORD we Wrocławiu dla osób wielokrotnie niezdających.

Posiadamy profesjonalnie przygotowany plac manewrowy, którego lokalizacja zapewnia bezstresowy i przyjemny przebieg szkolenia.

Zajęcia praktyczne w ruchu drogowym w większości prowadzone są w południowej części Wrocławia (okolice Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego) co pozwala na lepsze poznanie tras egzaminacyjnych i ominięcie zakorkowanego centrum miasta.

DODATKOWE JAZDY DOSZKALAJĄCE

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU PAŃSTWOWEGO

Prowadzimy również douczanie osób przygotowujących się do egzaminu państwowego (dla osób które po ukończonym kursie nie czują się na siłach aby przystąpić do egzaminu lub osób, które utraciły prawo jazdy i chcą przygotować się do egzaminu)

Jazdy takie ukierunkowane są na najtrudniejsze elementy występujące na egzaminie.

Posiadamy profesjonalnie przygotowany plac manewrowy (wykonany na wzór placu egzaminacyjnego), którego lokalizacja zapewnia bezstresowy i przyjemny przebieg szkolenia.

Zajęcia praktyczne w ruchu drogowym w większości prowadzone są w południowej części Wrocławia (okolice Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego) co pozwala na lepsze poznanie trasy egzaminacyjnej i najtrudniejszych elementów, na których najczęściej są popełniane błędy.